Sohbet Girişi kalp
isimicon
sifreicon
Yeni Sürüm    Eski Sürüm


Hızlı ❤️ Sohbet ❤️ Odaları

Tüm cihazlara uygun olan Hızlı Sohbet sitemiz güvenli, seviyeli ve kaliteli bir sohbet chat sitesi olup bedava sohbet hizmeti vermektedir.Türkiyenin tüm chatsohbet severleri burada sohbet ediyor. İyi bir sohbetciyim diyorsanız hemen bir takma isim alıp sohbet kanalına girerek yerinizi alın.Yeni bir arkadaş, dost ve hatta bir sevgili bulabileceğiniz harika bir sohbet sitesiyiz. Üyelik gerektirmeyen ücretsiz sohbetin keyfini doyasıya yaşayın.


mirc indirMirc İndir playstore

SiteKuralları

GEVEZE Sohbet sitesi olarak tüm kullanıcılarımızın kalite bir ortamda sohbet edebilmesi için bazı kurallarımız bulunmaktadır.

Tüm kanallarımız da ve genel odalarımızda rencide edici, uygun olmayan hareket ve davranışlarda bulunulması yasaktır. Kullanıcı sınırsız süre ile sohbet odalarımızdan uzaklaştırılır.

Kulllanıcıların ardarda aynı mesajı kopyalaması yani flood yapması kural dışıdır.

Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur.

Genel ve diğer sohbet odalarında reklam yapılması yasaktır.Farklı sitelerin reklamlarını yapan ve teşvik eden kullanıcı sistemden atılmaktadır.

Sohbet odalarında kullanıcılara şifre sormak ve mail adresi istemek kurallarımıza uymamaktadır.

Ücretsiz olan sohbet odaları için ziyaretçilerden hiç bir ücret talep edilemez. Böyle bir durumla karşılaşır iseniz lütfen iletişim bölümünden bilgi veriniz.

Dini ve Ahlaki kurallara uygun davranılması zorunludur.

Sahte rumuz ve cinsiyetler ile sohbet etmek yasaktır.

Karşılıklı sohbet esnasında yapılan konuşmalardan sitemiz sorunlu tutulamaz. Rahatsız olduğunuz kullanıcıyı yönetici ekibe bildirebilirsiniz.

Birden çok ekranda pencere açıp, farklı kullanıcı adları ile sohbet etmek sohbet kurallarımıza uymamaktadır.

Sizde kurallara uyarak daha kaliteli bir arkadaşlık ortamı oluşturmamıza katkıda bulunabilirsiniz.

chatgel
Diğer Sohbet Odalarımız

HizliSohbet.Com yeniliklerine birini daha ekleyerek kullanıcılrına istedikleri sohbet odasında chat ve sohbet etme imkanı sunmaktadır. Farklı kültürlerden farklı insanların oluşturduğu yeni sohbet odalarımız aşağıda sizlere sunulmaktadır. Yapmanız gerken sadece seçtiğiniz odanın linkine tıklamak.

bizimmekan