Neden Avusturya sohbet?

Avusturya sohbetAvusturya Sohbet Odamıza Hoş geldiniz. Avusturya Chat Network ‘ü Olarak Avusturya‘da yaşayan Avusturya'da Yasayan Kardeşlerimizi Düşünerek, Neden Onlara da Sohbet Sayfası Yapmayalım Diye Bir Düşence Uyandırdık İçimizde. Umarım Avusturya Chat Odamızı beğenirsiniz. Avusturya ülkesi tarihçe: Avusturya Cumhuriyeti ya da kısaca Avusturya, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan, dokuz eyaletten oluşan bir federasyondur. Bir Orta Avrupa ülkesidir. Orta Avrupa'nın Alpler bölgesinde kurulmuş olan Avusturya; Batıda Liechtenstein ve İsviçre, güneyde İtalya ve Slovenya, doğuda Macaristan ve Slovakya, kuzeyde ise Almanya ve Çek Cumhuriyeti ile komşudur.Avusturya chatte kimler var?

Avusturya chatAvusturya chat sohbet odalarına hoş geldiniz! İki sevgili sohbet ediyor, Web chat yapanlar, Sohbet eden kız ve erkekler burada. Duyuru: Sohbet odalarına giriş yapmak için, rumuz yazıp herhangi bir kanalı seçebilir ya da sohbete başla butonunu kullanarak kanal seçmeden genel sohbet odasına girebilirsiniz. Kurallar: Her şeyin kuralı olduğu gibi elbette chat sohbet kuralları da vardır, Odalarımızda bulunan her kişi canlı ve sizin gibi birer insandır. Avrupa Birliği'ne üye ülkelerden biri olan Avusturya'nın başkenti 1,7 milyonluk nüfusu ile Viyana kentidir. Resmi dili Alm anca’dır. Bunun yanında Slovence, Macarca ve Hırvatça dilleri de konuşulur. Parlementer demokrasi ile yönetilen ülkenin kuruluş tarihi 27 Temmuz 1955'tir. Ülkenin toplam nüfusu 8.316.000 kişidir. Para birimi Euro, internet alan adı uzantısı. at’dir.


► Avusturya Sohbet Chat    ► Avusturya Sohbet Odaları   ► Avusturya Chat Odası   ► Avusturya Mobil Sohbet  
► Avusturya Chat Sitesi     ► Avusturya Arkadaşlık Sitesi   ► Avusturya Sevgili Bulma   ► Avusturya Bayan Arkadaş AraAvusturya Sohbet sitesi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli sohbet ortamını oluşturduk.
Avusturya Sohbet Avusturya Sohbetler Diler!!!