Dini Sohbet Nedir?

Dini sohbetSanal ortamda, dinsel konular üzerinde insanların sohbetler ettiği ve sual tekzip şeklinde ilerleyen teknolojik paylaşımlar bütünüdür. Ülkemizde katılım oranı günden güne artmasıyla birlikte artık genişleyen ve İslam üzerine paylaşım sağlanan platformdur. İştirak dağılımı olarak %85 Türkiye ve %15’lik dilimde yurt dışındaki Müslümanlardan oluşmaktadır. İster bilgisayar, ister tablet veya mobil telefonlardan sitemize giriş yaparak rahatlıkla konuşma imkânı bulabilirsiniz.Dini Mobil Sohbet Nasıl olur?

Dini chatTüm akıllı telefonlardan (mobile phones's) giriş yapılarak görüşme kurma şekline Dini mobil chat denir. Teknolojinin hayatımıza çarçabuk girmesiyle son yıllarda bilgisayar kullanımıyla kıyaslayacak olursak %500 artış sağlamıştır. Dini Sohbet sitemiz Hakkında bilmeniz gerekenler; Sanal ortamda dini konular üzerinde sohbet imkânı tanıyan hizlisohbet.com sitemizde yaklaşık 10 ayrı kanal bulunmaktadır. Kanalların her birinin kurucusu ve idare kadrosu birbirinden özgür olup, buna endeksli olarak yönetim biçimi ve sohbet kuralları da farklılık göstermektedir. Bilinen en ünlü kanalımız #Sohbet kanalı olmakla birlikte genel bir chat alanı olarak aktif durumdadır. #İslâmiyet kanalında özellikle akşam saatlerinden gece yarısına kadar İslami sohbetler edilmektedir. Dini Sohbet Vizyonumuz; İslami konular ve dinsel sohbetler metasının internet üzerindeki en başta ve tek chat platformu haline gelmek. Dini Sohbet Misyonumuz; 18 Yaş ve üzeri için dinsel konularda paylaşım imkânı sunmak, her kitleden ve kesimden katılımcılara ayrım yapmaksızın malûmat paylaşımı yaptırabilmek..


► Dini Sohbet Chat    ► Dini Sohbet Odaları   ► Dini Chat Odası   ► Dini Mobil Sohbet  
► Dini Chat Sitesi     ► Dini Arkadaşlık Sitesi   ► Dini Sevgili Bulma   ► Dini Bayan Arkadaş AraDini Sohbet sitesi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli sohbet ortamını oluşturduk.
Dini Sohbet Dini Sohbetler Diler!!!