OmeTv Nedir?

Ometv sohbetOmeTv, ile kameralı ve sesli chat yapabilirsiniz. OmeTv ile chat yapmak için üye olmanıza ve ücret ödemenize gerek yoktur sistem ücretsiz ve herkese açıktır. OmeTv, 2010 yılının Mart ayında kurulmuştur ve orijinal versiyon yayınlandıktan sonra kurulan en eski OmeTv alternatifi sitelerden biridir. Sitenin çok fazla üyesi olmamasına rağmen “yetişkinlere yönelik” piyasada önemli bir konumda bulunan site, cazip bir kullanıma sahip. Site OmeTv sitesinin 2010 yılında çıkan ikinci versiyonunun bir klonuydu fakat sonrasında kullanıcı şikayetlerinden dolayı değişti. Oldukça hızlı bir şekilde yüklenen sitede sürekli olarak bazı kullanıcılar çevrimiçi oluyor, bundan dolayı yetişkin birilerini bulmak burada asla zor olmuyor. Site İngilizce olarak hazırlanmış ve Chatxroulette sitesinin kullanıcılarının büyük çoğunluğu İngilizce konuşuyorlar. Site eskiden Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunuyordu fakat yetişkin piyasanın büyük çoğunluğunu, Chatxroulette’de olduğu gibi reklam içermemesi ve çok daha hızlı yüklenmesi sebebiyle eline geçiren Dirtyroulette yüzünden kaybettiğini düşünüyorum. Sitenin en iyi 10 rulet sitesinden biri olduğunu söylemem fakat, listenin bir parçası olma potansiyelini taşıdığı da açıktır! Sitenin her yerde, kaybolmayan reklamları olması ve yeterli sayıda üyesi olmamasından kaynaklanan sürekli aynı kullanıcılara denk gelme gibi büyük problemleri var. Eğer reklamların tamamını kaldırırlarsa OmeTv alternatifleri listesinde ilk 10’a girmek adına önemli bir adım atacaklarını düşünüyorum!OmeTv Türkiye görüntülü ve sesli chat nasıl yapılır?

Ometv chatOmeTv yılların efsane görüntülü chat sistemi yılların birikimiyle kendini geliştiren her geçen gün bünyesine yeni kullanıcılar ve benzer siteler katan OmeTv sohbet odaları hala en popüler chat sistemleri arasında, sistem, kısaca sizlere tanıtalım, OmeTv ile hemen üye olmadan chat yapmaya başlayabilirsiniz, sistemde sesli, yazılı ve görüntülü olarak chat yapılabilmektedir.


► Ometv Sohbet Chat    ► Ometv Sohbet Odaları   ► Ometv Chat Odası   ► Ometv Mobil Sohbet  
► Ometv Chat Sitesi     ► Ometv Arkadaşlık Sitesi   ► Ometv Sevgili Bulma   ► Ometv Bayan Arkadaş AraOmetv Sohbet sitesi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli sohbet ortamını oluşturduk.
Ometv Sohbet Hoş Sohbetler Diler!!!